Perineo Rzeszów

Fizjoterapia nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu specjalizuje się w leczeniu pacjentów doświadczających problemów z dysfunkcją pęcherza i jelit. Jest to powszechny problemem wśród kobiet, który powoduje stres, wstyd i wycofanie z życia społecznego. Fizjoterapeuci zajmujący się kwestią nietrzymania moczu oceniają stan każdego pacjenta i opracowują zindywidualizowane plany, które mają na celu zaspokojenie jego potrzeb. Leczenie zazwyczaj obejmuje ćwiczenia ukierunkowane na mięśnie zaangażowane w kontrolę moczu, zmiany stylu życia w celu promowania zdrowych nawyków, takich jak regularne toalety, porady dotyczące diety i nawodnienia oraz ćwiczenia mięśni dna miednicy w celu ich wzmocnienia.

Fizjoterapeuta uroginekologiczny zajmujący się nietrzymaniem moczu edukuje pacjentów na tematy takie jak ćwiczenia pęcherza i jelit, anatomii dna miednicy i strategii samokontroli. Współpracuje z innymi specjalistami, aby zapewnić najlepszy ogólny plan leczenia dla każdego pacjenta. Z pomocą fizjoterapeuty, osoby borykające się z problemem nietrzymania moczu mogą odzyskać kontrolę i poprawić jakość swojego życia. Jeśli problem dotyczy Ciebie i poszukujesz doświadczonego fizjoterapeuty od nietrzymania moczu, jesteś w dobrym miejscu.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego i dyplomowaną fizjoterapeutką. Doświadczenie w zawodzie zdobyłam, pracując przez 10 lat we francuskich klinikach i gabinetach. Zajmuje się problemem nietrzymania moczu w sposób holistyczny, dobierając indywidualną terapię. Gwarantuję 100% intymności i profesjonalne podejście. Podczas wizyty przedstawię Ci sposób, w jaki mogę Ci pomóc, a co więcej oszacuję ilość terapii potrzebnej do zlikwidowania problemu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam Cię do kontaktu.

Opinie Pacjentek

Co mówią o Perineo…

M R
M R
2023-02-27
Bardzo polecam p. Monikę. Jest wspaniałą specjalistką ze świetnym podejściem do pacjenta. Jestem po dwóch porodach, pomogła mi z dolegliwościami bólowymi.
Mia Naw
Mia Naw
2023-02-27
W Perineo znalazłam to, czego szukałam 🙂 konkret, profesjonalizm, fachowa pomoc, a do tego miła atmosfera. Polecam. Warto.
perry71721
perry71721
2022-11-12
Pani Monika pomogla mi przygotować się do porodu i zaopiekowała się mną po porodzie. Jestem ogromnie wdzięczna, taka opieka w tak ważnym czasie dla kobiety to wielka pomoc i wsparcie !! Polecam
Alicja Międlar
Alicja Międlar
2022-11-11
Bardzo polecam gabinet Perineo, a przede wszystkim panią Monikę ? Przeszłam prawie roczną rehabilitację po 3 porodach. Pani Monika pomogła mi uporać się z moimi dolegliwościami, wsparła mentalnie, na każdym etapie czułam się zaopiekowana. W trakcie terapii swobodnie mogłam o wszystko pytać. Dużo dowiedziałam się o swoim ciele i jak bardzo wszystko jest ze sobą powiązane. Widać że to nie zawód tylko szczera pasja ?
mariola kulig
mariola kulig
2022-11-11
Polecam z całego serca ❣️
Magdalena K
Magdalena K
2022-10-23
Serdecznie polecam gabinet fizjoterapii uroginekologicznej Perineo oraz panią Monikę! Świetny specjalista, swojej pracy i pacjentom oddaje całe serce, ma duża wiedzę oraz doświadczenie. Pomaga przygotować się do porodu mentalnie, polecając różnego rodzaju poradniki oraz dzieląc się swoim doświadczeniem a później dba o kobietę w okresie poporodowym. Ciepła, sympatyczna osoba - polecam 🙂
Mika Mika
Mika Mika
2022-06-14
Pani Monika to świetny specjalista w swoim fachu, bardzo miła i empatyczna, cierpliwa i z ogromną pasją, do tego co robi. Polecam!
Dariusz Kulig
Dariusz Kulig
2022-04-20
Polecam z pełną odpowiedzialnością !!!
Scroll to Top